Aktuality
!
23.1.2024
Od 22.1.2024 platí nová pravidla poskytování dat.
Rada hl. m. Prahy schválila nová pravidla poskytování geografických dat, díky nimž se zjednodušují podmínky používání otevřených dat. Zároveň je zjednodušen systém žádostí o bezplatné poskytnutí dat pro subjekty veřejné správy. Pravidla najdete v záložce Dokumenty.
!
11.1.2024
Omlouváme se za technické potíže s poskytováním dat.
Kvůli nevyzpytatelným problémům s infrastrukturou se vyskytují výpadky otevřených dat a technické problémy s jejich stahováním. Na řešení pracujeme, v případě, že narazíte na chybějící data či problém se stažením, neváhejte nás kontaktovat.
!
14.11.2023
Probíhá pilotní provoz nového geoportálu Praha.
Hlavními novinkami na geoportálu jsou nově zpracovaná otevřená data, včetně nového přístupu ke stažení předpřipravených balíčků dat a nově poskytování dat přes ArcGIS Hub. Připravili jsme zbrusu nový Atlas Prahy (nástupce mapy online) s novým vzhledem a rozšířenou funkcionalitou. Nově pro komunikaci s námi a hlášení problémů můžete využít formulář na stránce Kontakty. V rámci pilotního provozu ladíme všechnu funkcionalitu, může tedy docházet k drobným problémům s dostupností geoportálu či jeho částí.